Online marketing

PROPAGÁCIA NA SOCIÁLNYCH SIETICH

Sociálne siete

Sociálne siete sú vynikajúci marketingový pomocník. Možno ich použiť nielen ako efektívny predajný kanál, ale aj ako nástroj pre komunikáciu s fanúšikmi a zákazníkmi.

Postaráme sa o kompletnú správu vašich sociálnych sietí. Naplánujeme obsah, vytvoríme príspevky, nastavíme kampane a radi sa postaráme aj o komunikáciu s fanúšikmi.

Strategická správa
Vyladíme váš profil a budeme ho spravovať tak, aby vám prinášal maximálny úžitok. A to hneď od prvého príspevku.

Podpora značky
Na sieťach zlepšíme vnímanie vašej značky a podporíme jej hodnotu. Privedieme k vám tak nielen ďalších zákazníkov, ale napríklad aj nových kolegov.

Prínosný obsah
Pripravíme obsah, ktorý vám zaistí vysoký dosah aj nových fanúšikov. Tak, aby sa na vaše siete a webové stránky vracali ľudia opakovane.

Pokročilé zacielenie
Skvelý obsah podporíme kvalitnou propagáciou. Využijeme zacielenie, ktoré získa čo najväčší dosah a privedie nových používateľov na váš web.

Efektivní kampaně
Odporučíme vhodné ciele aj rozpočet, stanovíme časový plán, navrhneme formát a vytvoríme texty aj kreatívu. Cieliť reklamu potom budeme len na relevantné publikum.

Dôkladné vyhodnocovanie
Aktivity na sieťach priebežne vyhodnocujeme a flexibilne upravujeme celú stratégiu. Vďaka tomu budete vždy vedieť, aký majú siete vplyv na váš biznis.

PPC REKLAMA

Komplexný marketing

Komplexné online stratégie, to je alfa a omega úspešného online marketingu. Neznamená to realizovať všetko v jeden okamih, ale nájsť priority, slabé miesta, aktivity, v ktorých máte pred konkurenciou navrch, aj synergie. Úspešná online stratégia totiž nestojí na jednotlivých vertikálach, ale na ich súhre. Ako vyzerá zohraný marketing v našom podaní?

Pripravíme strategický plán aktivít, ktoré dávajú zmysel. Odporučíme nielen to, aké marketingové kanály použiť, ale aj koľko do nich investovať.

Chcete, aby sme vzali pod svoje krídla online marketing aj vo vašej firme?

Poďme sa spojiť a prebrať, s čím môžeme pomôcť!


Mám záujem
Doplnkové služby

Čo vieme na sociálnych sieťach?

Audit sociálnych sietí

Odhaľte slabiny vašich profilov a využite ich silu na maximum. Skontrolujeme váš obsah aj nastavenia kampaní.

Remarketing

Zobrazte vašim zákazníkom produkty, ktoré ich zaujímajú a to v správny čas, kedy zvažujú ich nákup.

Bannerová reklama

Dostaneme vašu značku, služby a produkty ľuďom pod kožu. Reklamu dokážeme efektívne zobrazovať na všetkých sociálnych sieťach.